Eğitime Katılım

Eğitim sekmesinde sıralanan eğitimlerin ders açıklamalarını ve ücretleri hakkında bilgi verilmektedir. Eğitimlerini AEM’den alacak kişilere ödeme kolaylıkları sunulmaktadır.

1- Eğitimlere ne kadar çok katılım olursa eğitimin toplam ücreti düşecektir, yani kişi başına ödeme o denli azalacaktır.

2- Arkitera Eğitim Merkezi (AEM)  eğitim fiyatlarının makul olması için katılımcıların bürolarında veya mekanlarında eğitim verir. Böylece örneğin sekiz katılımcı trafikte ders saatine yetişmek için zaman kaybedeceğine, eğitmen dersten önce mekanda olur. Verim artar, ulaşıma ayrılan zaman ve para minimuma iner.

3- Tanımlanmış bedel karşılandığında sınıf açılır, özel ders gibi tenha bir sınıfta eğitim alınabilir. Eğitimin açılması için sınıfın dolmasını beklemek zorunluluğu yoktur.

4- Derslerde eğitim alanlar aynı tasarım ofisinde çalışıyorlarsa, eğitimdeki pratikler, o sırada yapılan işe göre özelleştirilebilir.

5- AEM eğitmenleri alanlarında en iyileridir ve bu uzmanların programına uygunsa esnek ders zamanları talep edilebilir.

6- Tasarımcıların iş yoğunluğu ya da üniversite öğrencilerinin ders durumuna göre eğitim için tarih belirleme esnekliği mümkündür.

7- Eğitimler Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstri Tasarımı, Şehir ve Bölge Planlama, Peyzaj Mimarlığı ve bunun gibi eksenler üzerinde çalışanlar için faydalı olacaktır.

8- Eğitimler, eğitime katılanların önerdiği mekanlarda yapılmaktadır. Her öğrenci kendi seyyar bilgisayarında ya da ofisindeki bilgisayarıyla eğitime katılacaktır. Bilgisayarlardaki yazılımların kullanım sorumluluğu, katılımcıya aittir.

9- Şehir dışında dersler verilebilir. Hocanın ulaşım ve konaklama masrafları karşılanmalıdır. Mutabık kalınırsa mümkündür.