Mimari Photoshop

Photoshop tüm dünyada görsel işleme (image editing) yazılımları içinde lider pozisyondadır. Çoğu kullanım standartı Photoshop ile kabul edilir olmuştur.

Mimaride çoğu zaman alınan render sonuçları, fotoğraflar ya da taranmış görsellerin üzerinde işlem yapmak gereklidir. Mimarlar ve yapı tasarımcıları için bu yazılım, diğer disiplenlerden ayrılan bir kullanım sahası sunar. Bir web tasarımcısıi portre fotoğrafçısı ya da grafiker için gerekli konular, mimarlar için elenmesi gereken ve zaman kaybettiren konulardan sayılabilir. Aynı şekilde tam tersi de mümkündür.

Bir koruma ve restorasyon uzmanı için bir cephe fotoğrafı izdüşüm çıkartılanacak şekilde fotogrametrik olarak düzleştirilmelidir. Saatler süren bir süreçle elde edilen, bilgisayarları oldukça fazla meşgul eden renderda  alan yeşil ögeler sonradan eklenmelidir. Bir sokak sağlıklaştırma veya cephe yenileme işinde de görsel işleme yazılımı kullanılmalıdır. Bir mekanda onlarca insan eklenmeli ki, mekanın kullanışlı olduğu gösterilsin veya kalabalık bir meydandaki tüm hareketli objeleri silmek de gerekebilir.

İşte bu eğitim söz konusu eğitimleri zaman kaybetmeden ve kolaylıkla kullanıcılara vermektedir.

Eğitim öncesi gereklilikler: Görsel işleme konusunda ön bilgiye ihtiyaç yoktur. Sadece genel Windows ya da MacOS bilgisi yeterlidir.

Eğitim 16 saattir.

Kişi sayısı Eğitim Ücreti TL
5 kişiye kadar 3600
6 4200
7 4700
8 5200
9 5700
10 6200
11 6700
12 7200